LV EN RU DE
BRĪVDIENU MĀJA HOSTELIS SVĒTKU GALDS AKTĪVĀ ATPŪTA CENAS GALERIJAS KONTAKTI

Brīvdienu māja

“Kastaņas” ir miera un klusuma osta, kur baudīt dabu un klausīties putnu dziesmās.


Mājīgais guļbaļķu namiņš atrodas gleznainā vietā – meža ielokā, Kaibalas upītes krastā, Lielvārdes lauku teritorijā. Pirms baudīt brokastis uz plašās terases, basām kājām var iebrist vectēvu stādītā ābeļdārzā vai plikam ielēkt lielajā piemājas dīķī. Dienā var laiski atlaisties šūpuļtīklā un vērot, kā daba san, bet vakarā – nodoties pirts rituāliem. Zvaigžņotās naktis iesakām vadīt, sildoties karsti sakurinātā kublā.


Aktīvākas atpūtas cienītājiem turpat pie mājas pieejams basketbola un volejbola laukums. Tāpat mājas saimnieki izīrē supus, ar kuriem var izmest loku pa netālu esošo Daugavu. Plašājā piemājas zaļajā zonā iespējams uzsliet līdzpaņemtās teltis un sakurināt ugunskuru, lai uzvārītu gardu zupu lielajā čuguna katlā.


Padomāts arī par mūsu mazākajiem viesiem – āra rotaļu laukumā ir gan šūpoles un slidkalniņš, gan smilšu kaste un kāpšanas tīkli.


Brīvdienu mājas kopējā platība ir 120 m2. Pirmajā stāvā atrodas plaša kamīnzāle, kur var atpūsties līdz 30 cilvēkiem. Turpat arī labiekārtota virtuve (trauki, elektriskā plīts, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna u.c), pirts, duša un labierīcības. Otrajā stāvā izvietotas 2 guļamistabas ar izeju uz balkonu un dzīvojamā istaba.


“Kastaņām” piešķirts “Zaļais sertifikāts” – vides kvalitātes zīme lauku tūrisma saimniecībām, kurās ievēro „zaļas” saimniekošanas principus, saudzējot resursus, veidojot videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu. Lauku tūrisma saimniecībās, kurām piešķirts „Zaļais sertifikāts”, ir videi draudzīga saimniekošana, un vienlaicīgi – ērta un patīkama atpūta tūristam.

zalais-sertifikats